1. Gál Imre
  • igazgató
    1. Békefi Imre
  • igazgató helyettes
    1. Fehér Zsófia
  • igazgató helyettes
    1. Scheller György
  • gyakorlati oktatás vezető
 
    1. Antalné Kocsis Judit
  • német nyelv
    1. Asztalos Enikő
  • élelmiszeripari szakmai tárgyak
    1. Balogh István
  • vadgazda (óraadó)
    1. Balogh László
  • vadgazda (óraadó)
    1. Bartosné Illés Zsuzsanna
  • magyar nyelv és irodalom, történelem
    1. Békefi Imre
  • történelem
    1. Bencsik Erika
  • magyar nyelv és irodalom
    1. Böhm Szabolcs
  • mezőgazdasági szakoktató
    1. Böröczky Szilvia
  • közgazdaságtan, vendéglátóipari szakmai tárgyak
    1. Böröczky Tamásné
  • fejlesztő pedagógus
    1. Dózsa Balázs
  • élelmiszeripari szakmai tárgyak
 
    1. Dózsa Balázsné
  • élelmiszeripari szakmai tárgyak
    1. Egyed Ákos
  • testnevelés
    1. Farkas Zoltán
  • vendéglátóipari szakmai tárgyak szakoktatója
    1. Fehér Zsófia
  • biológia, állattenyésztési- és növénytermesztési ismeretek
    1. Ferenczy József
  • cukrász technológia (óraadó)
    1. Gál Imre
  • informatika
    1. Jasper Attila
  • vadgazda (óraadó)
    1. Keller Ludmilla
  • angol nyelv
    1. Kiricsi Kata
  • lovas szakoktató
 
    1. Kocsis Péter
  • etika, ember- és társadalomismeret; műszaki szakmai tárgyak
    1. Kovács Amália
  • mezőgazdasági szakmai tárgyak
    1. Kulcsár Erzsébet
  • biológia
    1. Lukács Judit
  • informatika, fizika, matematika
    1. Márkus Ferenc
  • mezőgazdasági gépész (óraadó)
    1. Molnár Ágnes
  • kereskedelmi szakmai tárgyak
    1. Molnár Bernadett
  • angol nyelv
 
    1. Némethné Jalsovecz Adrianne
  • vendéglátóipari szakmai tárgyak
    1. Oroszváriné Kiss Gabriella
  • német nyelv
    1. Pánczér Tünde
  • matematika, kémia
    1. Peka András
  • matematika, fizika
    1. Peka Andrásné
  • matematika, fizika
    1. Pődör Ákos
  • testnevelés
    1. Pődörné Szilos Krisztina
  • testnevelés
    1. Présing Tamás
  • mezőgazdaság (óraadó)
 
    1. Primusz József
  • környezetvédelmi és növénytani gyakorlat
    1. Rácz Zoltán
  • informatika, műszaki tanár
    1. Radványiné Brunner Magdolna
  • testnevelés
    1. Scheller György
  • lovas szakmai ismeretek
    1. Schrei Bálint
  • mezőgazdaság
    1. Steinmacher Bálintné
  • matematika, kémia
 
    1. Szalai Nóra
  • magyar nyelv és irodalom, történelem
    1. Szalóky-Katóné László Mária
  • könyvtárostanár
    1. Takács Gábor
  • mezőgazdasági gépész
    1. Takács János
  • gépész (óraadó)
    1. Váczi Zsuzsanna
  • élelmiszeripari szakmai tárgyak
    1. Valdinger Katalin
  • német nyelv, földrajz
    1. Zoboki Mariann
  • történelem